Build for happiness

<

>

Mutluluk için tasarlanmış
Mutluluk için tasarlanmış

BWELL FOREVER Villaları Türkiye’nin sahil kasabası Kuşadası’nın eşsiz Akdeniz doğasında geniş oturum alanına inşa edilmiş çok özel 17 Villadan oluşan seçkin bir rezidanstır.

<
>

Mutluluk için tasarlanmış

Ege Denizinin sonsuzluğu ile muhteşem doğanın iç içe olduğu bir alanı hayal ediniz; BWELL FOREVER villanızın sahip olduğu manzara bu. Ege Denizinin eşsiz güneşi ile güne başlıyorsunuz. Su sporları, kültürel etkinlikler yada dışarıda  terasınızda gün batımında bir akşam yemeği ile gevşeyerek günü bitiriyorsunuz. Bu mekanlarda düşlediğimiz dingin yaşam ve dinlence tarzı modern yenilikçi villalarımızın her birinde yer almaktadır. BWELL FOREVER Villaları uluslar arası konfor şartlarına göre en üst kalitede tasarlanarak, geniş ürün yelpazesi malzeme seçiminde de sıra dışı bu yaşam alanlarında kullanılmıştır. 

 • Yenilikçi ve minimalist seçkin bir mimari
  Yenilikçi ve minimalist seçkin bir mimari
  Bwell Forever Villaları, size daha ferah ve aydınlık yaşam alanları sunmak düşüncesi ile minimalist bir mimari tarzı ile çizilmiş ve bölümleri cüretkar bir çalışmayla en ideal biçimde düzenlenmiştir. Bu yaklaşımda ki temel prensip; iç alanlarda ki işlevsellik ve esnekliğe de ayrıca uyum sağlamaktır.
  +
 • Ferah ve aydınlık alanlarda yaşamak
  Ferah ve aydınlık alanlarda yaşamak
  Bölümler arası geçişler özel olarak düşünülmüş mesela; havuz girişi terastan oturma odasından deniz manzarasından faydalanmak için ustaca bir bakış açısı ile düzenlenmiştir. Ferah ve sessiz odanızda kuş sesleri ile uyanıyorsunuz.
  +