Yerleşim ve çevre

Bwell Forever villaları Kuşadası’na 180 derece eşsiz deniz manzarası olan bir balkon gibi çıkıntı yapmıştır.

Kuşadası Türkiye’nin başlıca sahil kasabalarından biridir. Ege Denizine dönmüş yüzü ile unutulmaz bir tatil ortamı sunmaktadır. Kuşadası Türkiye’nin batısında İzmir’e 90 km uzaklıktadır. Ege şehirleri arasında kültürel ve tarihi görüntüsü ile en çok ilgi çeken bir ünü sahiptir. Coğrafi olarak en yakın tarih ve antik sit alanları Efes, Didim ve Milas sayısız, bir o kadar da eşsiz  gezi fırsatları sunmaktadır.

Kuşadası’nın iklimi Akdeniz iklimine benzerdir:  sıcak uzun bir yaz mevsimi ve ideal sıcaklıkta bir deniz suyu. Kışlar ılıman ve güneşlidir: çünkü kasaba yılın 300 günü güneş almaktadır.

Kuşadası’nda dinlenebileceğiniz, sessiz ve huzurlu bir ortamda güneşlene bileceğiniz veya sayısız aktivitesinden faydalanabileceğiniz ince kumlu bir sürü plaj ve billur gibi sıcak suyu olan bir deniz bulacaksınız.

Kuşadası’nda bütün deniz sporları mevcuttur: Tekne paraşütü, su kayağı, yelken, plaj voleybolu veya sualtı dalışları…Akşam olurken villanızın terasında muhteşem  gün batımına bayılacaksınız.

Kuşadası; rıhtımında içeceğiniz bir bardak içkiden sonra akşam yemeği için gidebileceğiniz kıyıda bir sürü kafesi ve restoranları ile hoş bir gece hayatı da sunmaktadır. Buralarda Ege bölgesine özel günlük balık ve deniz ürünlerinden lezzetli seçimler yapabileceksiniz.